Rozpis pre 1. časť, skupina "A"
Zobraz/Skry rozpisy všetkých kôl
Kolo Dátum
1 05.10.2018 Domáci Hostia  
S.T.K. Plešivec B Volno  
ŠKST Slavošovce MŠK Dobšiná A 7:11
TJ Tatran Betliar ŠK Henckovce B 14:4
ŠK Henckovce A STK Honce A 12:6
STK Gemerská Poloma B TJ Geológ Rožňava D 8:10
ŠKST Gočovo STK Baník Rakovnica A 12:6
2 19.10.2018 Domáci Hostia  
Volno STK Baník Rakovnica A  
TJ Geológ Rožňava D ŠKST Gočovo 15:3
STK Honce A STK Gemerská Poloma B 4:14
ŠK Henckovce B ŠK Henckovce A 3:15
MŠK Dobšiná A TJ Tatran Betliar 4:14
S.T.K. Plešivec B ŠKST Slavošovce 11:7
3 26.10.2018 Domáci Hostia  
ŠKST Slavošovce Volno  
TJ Tatran Betliar S.T.K. Plešivec B 10:8
ŠK Henckovce A MŠK Dobšiná A 14:4
STK Gemerská Poloma B ŠK Henckovce B 13:5
ŠKST Gočovo STK Honce A 2:16
STK Baník Rakovnica A TJ Geológ Rožňava D 6:12
4 16.11.2018 Domáci Hostia  
Volno TJ Geológ Rožňava D  
STK Honce A STK Baník Rakovnica A 14:4
ŠK Henckovce B ŠKST Gočovo 15:3
MŠK Dobšiná A STK Gemerská Poloma B 6:12
S.T.K. Plešivec B ŠK Henckovce A 5:13
ŠKST Slavošovce TJ Tatran Betliar 6:12
5 23.11.2018 Domáci Hostia  
TJ Tatran Betliar Volno  
ŠK Henckovce A ŠKST Slavošovce 18:0
STK Gemerská Poloma B S.T.K. Plešivec B 14:4
ŠKST Gočovo MŠK Dobšiná A 6:12
STK Baník Rakovnica A ŠK Henckovce B 7:11
TJ Geológ Rožňava D STK Honce A 12:6
6 30.11.2018 Domáci Hostia  
Volno STK Honce A  
ŠK Henckovce B TJ Geológ Rožňava D 9:9
MŠK Dobšiná A STK Baník Rakovnica A 13:5
S.T.K. Plešivec B ŠKST Gočovo 12:6
ŠKST Slavošovce STK Gemerská Poloma B 5:13
TJ Tatran Betliar ŠK Henckovce A 7:11
7 07.12.2018 Domáci Hostia  
ŠK Henckovce A Volno  
STK Gemerská Poloma B TJ Tatran Betliar 5:13
ŠKST Gočovo ŠKST Slavošovce 16:2
STK Baník Rakovnica A S.T.K. Plešivec B 7:11
TJ Geológ Rožňava D MŠK Dobšiná A 17:1
STK Honce A ŠK Henckovce B 16:2
8 14.12.2018 Domáci Hostia  
Volno ŠK Henckovce B  
MŠK Dobšiná A STK Honce A 7:11
S.T.K. Plešivec B TJ Geológ Rožňava D 7:11
ŠKST Slavošovce STK Baník Rakovnica A 10:8
TJ Tatran Betliar ŠKST Gočovo 18:0
ŠK Henckovce A STK Gemerská Poloma B 16:2
9 21.12.2018 Domáci Hostia  
STK Gemerská Poloma B Volno  
ŠKST Gočovo ŠK Henckovce A 0:18
STK Baník Rakovnica A TJ Tatran Betliar 5:13
TJ Geológ Rožňava D ŠKST Slavošovce 18:0
STK Honce A S.T.K. Plešivec B 11:7
ŠK Henckovce B MŠK Dobšiná A 6:12
10 11.01.2019 Domáci Hostia  
Volno MŠK Dobšiná A  
S.T.K. Plešivec B ŠK Henckovce B 12:6
ŠKST Slavošovce STK Honce A 2:16
TJ Tatran Betliar TJ Geológ Rožňava D 8:10
ŠK Henckovce A STK Baník Rakovnica A 16:2
STK Gemerská Poloma B ŠKST Gočovo 10:8
11 18.01.2019 Domáci Hostia  
ŠKST Gočovo Volno  
STK Baník Rakovnica A STK Gemerská Poloma B 8:10
TJ Geológ Rožňava D ŠK Henckovce A 8:10
STK Honce A TJ Tatran Betliar 9:9
ŠK Henckovce B ŠKST Slavošovce 10:8
MŠK Dobšiná A S.T.K. Plešivec B 6:12
12 25.01.2019 Domáci Hostia  
Volno S.T.K. Plešivec B  
MŠK Dobšiná A ŠKST Slavošovce 10:8
ŠK Henckovce B TJ Tatran Betliar 9:9
STK Honce A ŠK Henckovce A 5:13
TJ Geológ Rožňava D STK Gemerská Poloma B 12:6
STK Baník Rakovnica A ŠKST Gočovo 7:11
13 01.02.2019 Domáci Hostia  
STK Baník Rakovnica A Volno  
ŠKST Gočovo TJ Geológ Rožňava D 7:11
STK Gemerská Poloma B STK Honce A 6:12
ŠK Henckovce A ŠK Henckovce B 17:1
TJ Tatran Betliar MŠK Dobšiná A 13:5
ŠKST Slavošovce S.T.K. Plešivec B 14:4
14 08.02.2019 Domáci Hostia  
Volno ŠKST Slavošovce  
S.T.K. Plešivec B TJ Tatran Betliar 9:9
MŠK Dobšiná A ŠK Henckovce A 0:18
ŠK Henckovce B STK Gemerská Poloma B 6:12
STK Honce A ŠKST Gočovo 12:6
TJ Geológ Rožňava D STK Baník Rakovnica A 16:2
15 15.02.2019 Domáci Hostia  
TJ Geológ Rožňava D Volno  
STK Baník Rakovnica A STK Honce A 0:18
ŠKST Gočovo ŠK Henckovce B 9:9
STK Gemerská Poloma B MŠK Dobšiná A 10:8
ŠK Henckovce A S.T.K. Plešivec B 12:6
TJ Tatran Betliar ŠKST Slavošovce 9:9
16 22.02.2019 Domáci Hostia  
Volno TJ Tatran Betliar  
ŠKST Slavošovce ŠK Henckovce A 1:17
S.T.K. Plešivec B STK Gemerská Poloma B 11:7
MŠK Dobšiná A ŠKST Gočovo 10:8
ŠK Henckovce B STK Baník Rakovnica A 15:3
STK Honce A TJ Geológ Rožňava D 7:11
17 08.03.2019 Domáci Hostia  
STK Honce A Volno  
TJ Geológ Rožňava D ŠK Henckovce B 16:2
STK Baník Rakovnica A MŠK Dobšiná A 5:13
ŠKST Gočovo S.T.K. Plešivec B 9:9
STK Gemerská Poloma B ŠKST Slavošovce 9:9
ŠK Henckovce A TJ Tatran Betliar 14:4
18 15.03.2019 Domáci Hostia  
Volno ŠK Henckovce A  
TJ Tatran Betliar STK Gemerská Poloma B 9:9
ŠKST Slavošovce ŠKST Gočovo 9:9
S.T.K. Plešivec B STK Baník Rakovnica A 12:6
MŠK Dobšiná A TJ Geológ Rožňava D 4:14
ŠK Henckovce B STK Honce A 6:12
19 22.03.2019 Domáci Hostia  
ŠK Henckovce B Volno  
STK Honce A MŠK Dobšiná A 14:4
TJ Geológ Rožňava D S.T.K. Plešivec B 14:4
STK Baník Rakovnica A ŠKST Slavošovce 3:15
ŠKST Gočovo TJ Tatran Betliar 5:13
STK Gemerská Poloma B ŠK Henckovce A 2:16
20 29.03.2019 Domáci Hostia  
Volno STK Gemerská Poloma B  
ŠK Henckovce A ŠKST Gočovo 15:3
TJ Tatran Betliar STK Baník Rakovnica A 13:5
ŠKST Slavošovce TJ Geológ Rožňava D 5:13
S.T.K. Plešivec B STK Honce A 3:15
MŠK Dobšiná A ŠK Henckovce B 9:9
21 05.04.2019 Domáci Hostia  
MŠK Dobšiná A Volno  
ŠK Henckovce B S.T.K. Plešivec B 7:11
STK Honce A ŠKST Slavošovce 13:5
TJ Geológ Rožňava D TJ Tatran Betliar 14:4
STK Baník Rakovnica A ŠK Henckovce A 4:14
ŠKST Gočovo STK Gemerská Poloma B 15:3
22 12.04.2019 Domáci Hostia  
Volno ŠKST Gočovo  
STK Gemerská Poloma B STK Baník Rakovnica A 8:10
ŠK Henckovce A TJ Geológ Rožňava D 10:8
TJ Tatran Betliar STK Honce A 7:11
ŠKST Slavošovce ŠK Henckovce B 14:4
S.T.K. Plešivec B MŠK Dobšiná A 11:7
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 43973